Теплоенергiя Електроенергiя
Новини
20 грудня 2013

Опалювальний сезон в столиці проходить стабільно

Image_ua_bigs
ПАТ «КИЇВЕНЕРГО» працює у штатному режимі, опалювальний сезон в столиці проходить стабільно. Спеціалісти та обладнання Компанії повністю готові до оперативного усунення виникаючих пошкоджень теплових та електричних мереж.

Внаслідок пошкоджень на теплових мережах, що знаходяться на балансі КИЇВЕНЕРГО, станом на 6:00 20 грудня 2013 року тимчасово без централізованого опалення (ЦО) залишається 6 споживачів, стільки ж, скільки і без гарячого водопостачання (ГВП).

Всього 20 грудня без ЦО та (або) ГВП залишається 9 споживачів. Серед них 3 в Оболонському, 6 — в Святошинському районах.

Ліквідацією пошкоджень займаються аварійно-відновлювальні бригади КИЇВЕНЕРГО. Компанія ліквідовує пошкодження в опалювальний період на мережах опалення не більше ніж за добу, а на мережах гарячого водопостачання не більше трьох діб. Аварійно-відновлювальні бригади Компанії забезпечені необхідним спецодягом та спецтехнікою, а також транспортом.

В період з 6:00 19.12.13 по 6:00 20.12.13 на тепломережах Компанії в результаті усунення 37 пошкоджень підключено 171 споживачів.

ПАТ «КИЇВЕНЕРГО» постачає теплову енергію 75% споживачів Києва. Централізоване опалення споживачам міста також забезпечують відомчі та приватні котельні.

Нагадуємо, що в 2013 року КИЇВЕНЕРГО інвестувало у відновлення теплових мереж міста близько 270 млн грн та повністю замінила понад 100 км теплових мереж.

Крім того, ПАТ «КИЇВЕНЕРГО» за зверненням районних адміністрацій Голосіївського, Деснянського, Святошинського і Шевченківського районів та на численні прохання мешканців прийняло рішення про повну заміну ділянок зношених тепломереж, загальною протяжністю 11,4 км, що забезпечують теплопостачання 34 будинків у столиці.