(044) 202-1553
згідно з тарифами відповідного оператора зв'язку
Для дому Для компанiй
Теплоенергiя Електроенергiя
Нові приєднання: Прямий договір з КИЇВЕНЕРГО на гарячу воду та опалення
10 квітня 2014 року Верховною Радою України було ухвалено Закон України №1198-VII «Про внесення змін до деяких Законів України щодо удосконалення розрахунків за енергоносії»

Відповідно до цього закону Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) Постановою № 1171 від 31 березня 2015 встановила тарифи на послуги гарячого водопостачання (ГВП) та централізованого опалення (ЦО) для споживачів ПАТ «КИЇВЕНЕРГО». 

Керуючись цими нормативними актами, КИЇВЕНЕРГО надає послуги з гарячого водопостачання та централізованого опалення безпосередньо мешканцям житлових будинків. 
 
Швидко перейти до відповіді на питання:

  Як надавалися послуги ГВП та ЦО до 30 червня 2014?
   Як надаються послуги ГВП та ЦО із 1 липня 2014?
   Чи є КИЇВЕНЕРГО виконавцем послуг ГВП та ЦО для Вашого будинку?
   Як оформити договірні відносини з КИЇВЕНЕРГО на послуги ГВП та ЦО?
   Де можна ознайомитися з договором про надання послуг ГВП та ЦО?
   Які документи необхідні для укладення договору з КИЇВЕНЕРГО на послуги ГВП та ЦО?
   Які документи необхідні для оформлення пільги?
   Як проводяться розрахунки за послуги ГВП та ЦО?
   Що потрібно зробити представнику житлової організації, щоб перевести будинок на поквартирний
     облік в КИЇВЕНЕРГО?
   Детальніше про рахунок за ГВП

   Детальніше про рахунок за ЦО
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -


Як було до 30 червня 2014 року

  • Багатоквартирні будинки у Києві обслуговують житлові організації: ЖЕО, ЖБК, ОСББ, КП тощо. 
  • КИЇВЕНЕРГО має договори з житловими організаціями та постачає їм теплову енергію. Житлові організації надають комунальні послуги  мешканцям житлових будинків.
  • Тарифи на комунальні послуги ГВП та ЦО встановлює Київська міська державна адміністрація.Як стало з 1 липня 2014 року

  • Будинки муніципального житлового фонду, що знаходяться в управлінні ЖЕО (Голосіївського, Дарницького, Деснянського, Дніпровського, Оболонського, Печерського, Подільського, Святошинського, Солом’янського та Шевченківського районів м. Києва, що підключені до теплових мереж ПАТ «КИЇВЕНЕРГО») — переходять на поквартирний облік до КИЇВЕНЕРГО в зоні його ліцензованої діяльності. КИЇВЕНЕРГО надає послуги ГВП та ЦО для мешканців цих житлових будинків
 Будинки, що знаходяться в управлінні інших житлових організацій (ЖБК, ОСББ та інших приватних
  компаній)
 також можуть бути передані на поквартирний облік до КИЇВЕНЕРГО у разі прийняття такого рішення
  власниками житла. 
 
  • Тарифи на комунальні послуги ГВП та ЦО, що надає КИЇВЕНЕРГО, затвердила Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг.
   Тарифи КИЇВЕНЕРГО на гарячу воду
  Тарифи КИЇВЕНЕРГО на опалення
  Структура тарифів КИЇВЕНЕРГО на гарячу воду та опалення: інфографіка або за складовими
 


 Перевірте, чи є КИЇВЕНЕРГО виконавцем послуг ГВП та ЦО для Вашого будинку

Знайдіть свою адресу у переліку нижче та дізнайтеся, чи є КИЇВЕНЕРГО виконавцем послуг ГВП та ЦО для Вашого будинку. Якщо Ваша адреса є у переліку — звертайтеся до будь-якого центру обслуговування для оформлення договору (детальніше). Якщо Вашої адреси немає у переліку — КИЇВЕНЕРГО не є виконавцем послуг ГВП та ЦО для Вашого будинку. У такому випадку за роз’ясненнями щодо подальшого надання послуг та розрахунків за них потрібно звертатися до житлової організації, що обслуговує Ваш будинок.
КИЇВЕНЕРГО є постачальником послуг для Вашого будинку. Ви можете звернутися до будь-якого центру обслуговування клієнтів КИЇВЕНЕРГО, щоб оформити письмовий договір про надання послуг ГВП та ЦО (детальніше).

КИЇВЕНЕРГО не є постачальником послуг для Вашого будинку. За роз’ясненнями щодо надання послуг ГВП та ЦО, а також розрахунків за них звертайтеся, будь ласка, до житлової організації, що обслуговує Ваш будинок.Оформлення договірних відносин з КИЇВЕНЕРГО на послуги ГВП та ЦО 

Оскільки на поквартирний облік до КИЇВЕНЕРГО переходить одночасно велика кількість киян (більше 700 тисяч), письмові договори на послуги ГВП та ЦО укладатимуться з мешканцями житлових будинків поетапно. У першу чергу договори укаладатимуться з киянами, які мають право на пільгу. Для оформлення договору звертайтеся, будь ласка, до будь-якого центру обcлуговування клієнтів КИЇВЕНЕРГО.


 

Договір про надання послуг з ГВП та ЦО

Якщо у Вас немає індивідуального договору з КИЇВЕНЕРГО в паперовому вигляді, послуги з ГВП та ЦО надаються Вам на підставі договору приєднання, що опублікований в газеті «Хрещатик» від 6 серпня 2014 року та на сайті КИЇВЕНЕРГО (див. нижче). Тому немає необхідності окремо звертатися до КИЇВЕНЕРГО для оформлення паперової версії договору. Однак, якщо Ви хочете мати паперову версію договору, Ви можете подати до КИЇВЕНЕРГО документи для укладення договору за спрощенною процедурою, яка дає змогу заощадити Ваш час.

Відповідно до змін, внесених до Закону України «Про житлово-комунальні послуги», договір про надання послуг ГВП та ЦО населенню є договором приєднання, тобто клієнт не може пропонувати його умови, і може приєднатися до запропонованого договору лише в цілому.

Форма договору про надання послуг з централізованого опалення та постачання гарячої води населенню розроблена відповідно до типового договору, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.07.2005 № 630.
 

Скачати для ознайомлення бланк договору для мешканців багатоквартирних будинків

Документи, що потрібні для укладення договору:  

Документи, що потрібні для оформлення пільги: 


 

Рекомендації щодо організації обліку теплової енергії та гарячої води споживачів в мережах  
ПАТ «КИЇВЕНЕРГО»

Технічне завдання до приладів обліку теплової енергії на систему опалення
 

Розрахунки за послуги ГВП та ЦО 

Ситуація з розрахунками До липня 2014 року кияни платили за гарячу воду та опалення житлової організації (ЖЕО), яка обслуговує їх будинок, а ЖЕО повинна була перераховувати гроші до КИЇВЕНЕРГО. Однак низка ЖЕО затримували в себе значні суми, в результаті чого сформувалася дуже велика заборгованість перед КИЇВЕНЕРГО. 

  Детальніше про ЖЕО-боржників 

З липня 2014 КИЇВЕНЕРГО стало виконавцем послуг ГВП та ЦО. Це означає, що кошти, сплачені за послуги ГВП та ЦО, повинні надходити безпосередньо до КИЇВЕНЕРГО. Завдяки цьому КИЇВЕНЕРГО зможе своєчасно сплачувати за газ (газ витрачається у процесі підготовки теплоносія, завдяки якому в квартирах з'являється гаряча вода та опалення), проводити ремонти, реалізовувати заплановані заходи з реконструкції тепломереж та модернізації обладнання, що використовується у тепловому господарстві Києва. 
Рахунки за ГВП та ЦО Рахунки для сплати за послуги КИЇВЕНЕРГО з ГВП та ЦО киянам виставляє КП «ГІОЦ» та КИЇВЕНЕРГО: 
на оплату гарячої води — з липня 2014 року, 
на оплату послуг з централізованого опалення —  протягом опалювального сезону. 

У рахунках ГІОЦ показання та різниця по лічильнику з послуги водовідведення гарячої води повинні співпадати з показаннями лічильника з послуги гарячого водопостачання.

   Детальна інформація про рахунок за послуги ГВП від КИЇВЕНЕРГО
   Детальна інформація про рахунок за послуги ЦО від КИЇВЕНЕРГО

   Чиїм коштом та яким чином повірятимуться квартирні лічильники гарячої води після переходу
     на прямі договори?
Як розраховувати суму до сплати за гарячу воду  У Вашій квартирі є лічильник гарячої води: 
  • потрібно оплачувати вартість гарячої води тільки за показниками свого квартирного лічильника (якщо лічильник встановлений на кожній точці водорозбору). У цьому випадку не має значення, є чи немає в будинку загального вузлу обліку (тобто загальнобудинкового лічильника гарячої води).


У Вашій квартирі немає лічильника гарячої води: 
  • якщо в будинку є загальнобудинковий лічильник гарячої води — згідно з показаннями загальнобудинкового лічильника (з урахуванням показань усіх наявних у будинку квартирних лічильників). Різниця розподіляється між квартирами, в яких немає лічильників (пропорційно кількості мешканців квартири). 
  • якщо в будинку немає загальнобудинкового лічильника гарячої води — за нормою, рівень якою залежить від комфортабельності житла (наприклад, це може бути 3,5 м куб. на кожного прописаного мешканця). 
  Переглянути тарифи на ГВП 
  Переглянути структуру тарифу на ГВП 
Як розраховувати суму до
сплати за централізоване опалення 
У будинку є загальнобудинковий лічильник теплоенергії: 
  • показання лічильника розподіляються пропорційно займаній площі. 
У будинку немає загальнобудинкового лічильника теплоенергії: 
  • в опалювальний сезон застосовується тариф за вартістю опалення за квадратний метр. 
   Переглянути тарифи на ЦО 
   Переглянути структуру тарифу на ЦО

 

 

Інформація для юридичних осіб

   Що потрібно зробити представникові житлової організації (ОСМД, ЖБК тощо), щоб перевести будинок на поквартирний облік (прямі договори) до КИЇВЕНЕРГО

   Якщо Ваша компанія орендує/володіє приміщенням у будинку, який переводиться на прямі договори з КИЇВЕНЕРГО — для оформлення договору на ГВП та ЦО звертайтеся, будь ласка, до Району теплових мереж КИЇВЕНЕРГО. Детальніше
 
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Новини за темою

Останні новини
Архів новин
28 березня 2016
КИЇВЕНЕРГО перерахувало киянам за опалення майже 124 млн грн

25 березня 2016
​Розрахунки з опалення: для клієнтів з будинковими теплолічильниками нарахування проводяться за період між попереднім і поточним зніманням показань

24 березня 2016
Борг споживачів столиці за тепло перед КИЇВЕНЕРГО в лютому зріс на 162 млн грн

01 березня 2016
Борг споживачів столиці за тепло перед КИЇВЕНЕРГО в січні зріс майже на 800 млн грн

19 лютого 2016
Роз’яснення щодо рахунків КИЇВЕНЕРГО за опалення та гарячу воду, спожиті у січні 2016 року

18 лютого 2016
Кияни, що мешкають у будинках без теплолічильників, за два місяці заощадили на опаленні 23 млн грн

11 лютого 2016
Квитанції за тепло КИЇВЕНЕРГО адаптовані до європейського формату

08 лютого 2016
Як рахунки за тепло в будинках без теплолічильників залежать від температури повітря

05 лютого 2016
Один дзвінок – і фахівець КИЇВЕНЕРГО повірить прилад обліку гарячої води у Вас вдома

27 січня 2016
Показання квартирних лічильників тепла можна передавати через сайт КИЇВЕНЕРГО

​25 січня 2016
 Борг столиці за тепло перед КИЇВЕНЕРГО сягнув 2 млрд грн

15 січня 2016
 КИЇВЕНЕРГО продемонструвало позитивний ефект роботи приладів обліку тепла

15 січня 2016
 КИЇВЕНЕРГО перерахувало клієнтам за опалення 82 млн грн

13 січня 2016
 Як перераховується сума до сплати за опалення, якщо температура у квартирі нижче 18 °С

16 грудня 2015
 Опалення: нарахування у разі зняття теплолічильника з комерційного обліку

09 листопада 2015
Рахунки на опалення за жовтень від ГІОЦ та КИЇВЕНЕРГО формуються за тимчасовою методикою

11 серпня 2015
 КИЇВЕНЕРГО впроваджує європейський формат розрахунків за тепло

 30 липня 2015
 Письмовий договір з КИЇВЕНЕРГО на гарячу воду та опалення: просто та зручно
 
25 травня 2015

 КИЇВЕНЕРГО пропонує безкоштовну та зручну повірку лічильників гарячої води безпосередньо в квартирах 

29 квітня 2015

 КИЇВЕНЕРГО повіряє лічильники гарячої води безпосередньо у квартирах клієнтів
 
20 квітня 2015

 КИЇВЕНЕРГО – виконавець послуг опалення та гарячого водопостачання для будинків організацій «Рада»

 08 квітня 2015
 КИЇВЕНЕРГО враховуватиме поточні показання всіх лічильників гарячої води 

 27 березня 2015

 Компанія КИЇВЕНЕРГО зробила максимально зручним процес укладання договорів на опалення і гарячу воду

23 березня 2015
 З початку квітня КИЇВЕНЕРГО спростить процедуру повірки лічильників гарячої води

 11 грудня 2014
 Письмові договори з КИЇВЕНЕРГО на опалення та гарячу воду кияни можуть укласти впродовж 2014-2015 років

 02 грудня 2014
 Новий формат квитанцій за комунальні послуги (в т.ч. за ГВП та ЦО)

 13 листопада 2014
КИЇВЕНЕРГО щодо актуальних питань укладення договорів на поставку тепла і гарячої води з ЖЕО

16 жовтня 2014
 На прямі договірні відносини з КИЇВЕНЕРГО перейшли близько 800 тис клієнтів

 24 вересня 2014
 КИЇВЕНЕРГО інформує киян про новий формат рахунку за комунальні послуги (в т.ч. за ГВП та ЦО)

 15 серпня 2014
 КИЇВЕНЕРГО інформує киян щодо рахунків за гарячу воду та опалення 
Наскільки корисна ця стаття?
Надзвичайно
корисна
Дуже
корисна
Частково
корисна
Не дуже
корисна
Абсолютно
марна

Чому ця стаття не є корисною? Яку інформацію потрібно додати?

Оберіть потрібний варіант зі списку нижче або поставте відмітку навпроти пункту "Інше", щоб вказати конкретні недоліки цієї статті.

(не обов'язково)
 

Ми отримали Ваш відгук про статтю. Дякуємо!