(044) 202-1553
згідно з тарифами відповідного оператора зв'язку
Для дому Для компанiй
Теплоенергiя Електроенергiя
Передача показань квартирних лічильників гарячої води та тепла
Шановні клієнти! 

Передача фактичних показань лічильників гарячої води та тепла до КИЇВЕНЕРГО, якщо вони встановлені, є вкрай важливою для самого споживача для уникнення помилок та неточних розрахунків. Робити це потрібно впродовж останнього тижня кожного місяця. На підставі саме цих показань наступного місяця буде розраховано та зазначено в рахунках суми до сплати за послуги. 

Найзручніший спосіб передати показання – через «Особистий кабінет з гарячої води та опалення» . Цей сервіс безпосередньо пов'язаний з базою даних КИЇВЕНЕРГО, тому він є первинним джерелом інформації про розрахунки. Однак передати показання лічильників можна не лише зареєструвавшись в «Особистому кабінеті», а й без реєстрації – просто на сторінці входу в Особистий кабінет. 

Якщо ж у вас є можливість передати до компанії інформацію по всьому будинку, використовуйте, будь ласка, наведені нижче форми для централізованої передачі показань лічильників. Вони дуже прості для розуміння та заповнення. Ми пропонуємо передавати їх централізовано, тобто у вашому будинку потрібно визначити відповідальну особу, яка б заповнила форму та передала заповнений зразок до Центру обслуговування клієнтів, або відправила її по електронній пошті [email protected].  

Ми вдячні вам за проявлену ініціативу в централізованій передачі показників квартирних лічильників гарячої води та опалення!
 

При заповнені форми достатньо вказати точну адресу та показники лічильників.
​У разі можливості, прохання заповнити колонки: «№ пломби», «Дата показника», «Телефон».


Завантажити бланки для заповнення:

Форма заповнення контролерських показників по ГВП для багатофункціональних лічильників

Форма заповнення контролерських показників по ГВП для простих лічильників

Форма заповнення контролерських показників по ЦО