Контакти 3

Натисніть,
щоб подивитися контакти

1588 або
(044) 202-1588
згідно з тарифами відповідного оператора зв'язку
Для дому Для компанiй
Електроенергiя Теплоенергiя
Що потрібно зробити представникові житлової організації, щоб перевести житловий будинок на поквартирний облік до КИЇВЕНЕРГО
​​​​Якщо Ви є представником житлової організації (ОСББ, ЖБК) або управителем інвестбудинку* та маєте намір перевести будинок до КИЇВЕНЕРГО на поквартирний облік (прямі договориіз централізованого постачання гарячої води та опалення — на цій сторінці Ви дізнаєтеся, що для цього потрібно зробити.
 
Інвестбудинок — житловий будинок, протягом будівництва якого власники квартир вкладали грошові кошти у будівництво.
 
 
 
Підготуйте такі документи та передайте до Району теплових мереж КИЇВЕНЕРГО:

Опитувальний лист про житловий будинок

Бланк для письмового опитування власників квартир про визначення ПАТ «КИЇВЕНЕРГО» виконавцем послуг з ГВП та ЦО (тільки для інвестбудинків)

Лист-звернення, у якому Ви визначаєте
ПАТ «КИЇВЕНЕРГО» виконавцем комунальних послуг з ГВП та ЦО

Інформація про споживачів та характеристики житлового будинку (містить дані про власників (співвласників) приміщень житлового будинку, а також наявність та кількість пільгових категорій споживачів в обсязі необхідному для отримання цими споживачами пільг та субсидій)

 

Дізнатися, до якого Району теплових мереж потрібно звертатися Ви можете за допомогою форми зворотного зв'язку на сайті КИЇВЕНЕРГО або за телефонами: 1588 або (044) 202-1588 (для дзвінків з мобільного).

 
Зверніться до КП «ГІОЦ» та переведіть до цієї організації розрахунки за комунальні послуги з централізованого постачання гарячої води та опалення
 
 
 
 
Укладіть з КИЇВЕНЕРГО договір про співпрацю 
 
«Договір про співпрацю під час надання послуг з централізованого опалення, послуг з централізованого постачання гарячої води і розмежування відповідальності» потрібен для врегулювання відносини, пов’язаних із забезпеченням взаємодії та обміну інформацією, використанням внутрішньобудинкових інженерних мереж та систем, необхідних для надання послуг споживачам.
 

Договір про співпрацю для ОСББ та ЖБК

Договір про співпрацю для управителів інвестбудинків


 
 
Повідомте мешканців будинку про те, що їх будинок переданий на
поквартирний облік до КИЇВЕНЕРГО

Після того, як Ви оформили усі необхідні документи з ПАТ «КИЇВЕНЕРГО» та КП «ГІОЦ», можна рекомендувати мешканцям будинку звертатися до будь-якого центру обслуговування клієнтів КИЇВЕНЕРГО для укладення прямого договору на постачання гарячої води та опалення. 

Перш за все це потрібно зробити особам, які мають пільгу на сплату за комунальні послуги, оскільки тільки після оформлення договору та пільги у КИЇВЕНЕРГО їх пільга буде братися до уваги для розрахунку суми до сплати за гарячу воду та опалення.

  Документи, які потрібні мешканцям будинку для укладення договору
   Документи, які потрібні для оформлення пільги у КИЇВЕНЕРГО
 

Зразок оголошення для мешканців з повідомленням про переведення будинку на поквартирний облік до КИЇВЕНЕРГО

Бланк договору для мешканців багатоквартирних будинків на постачання гарячої води та опалення 

 
 

Якщо приміщення у будинку, який переводиться на прямі договори з КИЇВЕНЕРГО, знаходиться в оренді або володінні компанії, її представникові потрібно звернутися до Району теплових мереж КИЇВЕНЕРГО для оформлення договору на постачання теплової енергії


Перелік документів, які потрібно надати до Району теплових мереж КИЇВЕНЕРГО

  Для фізичних осіб-підприємців  
власників (або орендарів, за умови якщо вони мають право підпису Договору) нежитлових приміщень:   

 
  Для юридичних осіб  
власників (або орендарів, за умови якщо вони мають право підпису Договору) житлових або нежитлових приміщень:
 
1)  Копії сторінок 1, 2, 11 паспорту або іншого документа, що підтверджує особу.

2)  Копія довідки про присвоєння ідентифікаційного номера (або копія сторінки паспорта з відміткою про відмову в отриманні ідентифікаційного номера).

3)  Копія свідоцтва про держреєстацію (за наявності).

4)  Виписка з реєстру платників податку на додатну вартість (для платників податку на додану вартість), свідоцтво про сплату єдиного податку (для платників єдиного податку).

5)  Копії документів, що підтверджують право власності або користування нежитловим приміщенням (свідоцтво про приватизацію, договір купівлі-продажу, виписка з держреєстру прав власності, ордер, договір найму чи оренди та інше).

6)  Копія технічного паспорту приміщення.

7)  Копії паспортів та (за наявності) свідоцтв про державну повірку засобів обліку гарячої води та централізованого опалення, що встановлені в приміщеннях, проектної та виконавчої документації на їх встановлення.
1)  Копія Статуту (Положення).

2)  Виписка (витяг) з єдиного державного реєстру, яка видана не пізніше одного місяця до дати її подання до ПАТ «КИЇВЕНЕРГО». 

3)  Довідка про внесення до єдиного реєстру підприємств та організацій України, 

4)  Виписка з реєстру платників податку на додатну вартість (для платників податку на додатну вартість). 

5)  Для неприбуткових організацій – рішення державної податкової адміністрації про реєстрацію неприбуткової організації із зазначенням коду за класифікацією.

6)  Копії документів, що підтверджують право власності або користування нежитловим приміщенням (свідоцтво про приватизацію, договір купівлі-продажу, виписка з держреєстру прав власності, ордер, договір найму чи оренди та інше).

7)  Копія технічного паспорту приміщення.

8)  Копії паспортів та (за наявності) свідоцтв про державну повірку засобів обліку гарячої води та централізованого опалення, що встановлені в приміщеннях, проектної та виконавчої документації на їх встановлення.

Копії документів мають бути засвідчені. Для цього на кожній копії потрібно написати фразу «Згідно з оригіналом», вказати поточну дату та прізвище з ініціалами фізичної особи/керівника підприємства, підписати та скріпити печаткою (за наявності).
 
Дізнатися, до якого Району теплових мереж потрібно звертатися можна за допомогою форми зворотного зв'язку на сайті КИЇВЕНЕРГО або за телефонами: 1588 або (044) 202-1588 (для дзвінків з мобільного).
 

Договір на постачання теплової енергії для потреб ЦО для юросіб-власників/арендарів вбудованих нежитлових приміщень у багатоквартирних будинках
 
Наскільки корисна ця стаття?
Надзвичайно
корисна
Дуже
корисна
Частково
корисна
Не дуже
корисна
Абсолютно
марна

Чому ця стаття не є корисною? Яку інформацію потрібно додати?

Оберіть потрібний варіант зі списку нижче або поставте відмітку навпроти пункту "Інше", щоб вказати конкретні недоліки цієї статті.

(не обов'язково)
 

Ми отримали Ваш відгук про статтю. Дякуємо!