1588 або
(044) 202-1588
згідно з тарифами відповідного оператора зв'язку
Для дому Для компанiй
Електроенергiя Теплоенергiя
Борги за тепло
Заборгованість споживачів м. Києва за використану у І кварталі 2016 р. теплову енергію перед КИЇВЕНЕРГО збільшилась на 880 млн грн і станом на 1 квітня перевищила 2,8 млрд грн. 

Найбільш критична ситуація з розрахунками за тепло, опалення та гарячу воду спостерігається у споживачів Шевченківського (552,5 млн грн), Печерського (307,1 млн грн) та Голосіївського (296,7 млн грн) районів.  

Протягом I кварталу 2016 року приріст заборгованості за тепло, опалення та гарячу воду перед КИЇВЕНЕРГО продемонстрували всі категорії споживачів. При цьому максимальний приріст боргів продемонстрували установи й організації, фінансування яких здійснюється з бюджетів, та населення — на 280,2 млн грн та 242,2 млн грн відповідно. 
 
Стан розрахунків всіх споживачів за тепло, опалення та гарячу воду перед КИЇВЕНЕРГО станом на 01.04.16

Розрахунки населення 

Сумарна заборгованість населення за послуги з централізованого опалення та гарячого водопостачання перед ПАТ «КИЇВЕНЕРГО» станом на 1 квітня 2016 року досягла 920 млн грн та зросла з початку року на 240 млн грн. 

В тому числі заборгованість населення столиці за опалення зросла на 220 млн грн та перевищила 765,7 млн грн, а борги за гарячу воду на 20 млн грн і досягли 154 млн грн.

Найбільші борги перед Компанією за надані послуги з опалення та постачання гарячої води мають мешканці Печерського  району 1 192 грн в перерахунку на одного мешканця району.
 
Стан розрахунків населення за послуги з опалення та гарячу воду перед КИЇВЕНЕРГО станом на 01.04.16
Серед житлових будинків максимальну заборгованість за послуги Компанії станом на 1 квітня 2016 р. накопичили споживачі Печерського району 1,5 млн грн (вул. Щорса, 44 а) та Оболонського району 831,2 тис. грн (вул. Прирічна, 5). 

Перелік будинків, які мають найбільшу заборгованість за опалення та гарячу воду перед КИЇВЕНЕРГО станом на 01.04.16

Компанія закликає киян не накопичувати борги за тепло, опалення та гарячу воду. Від своєчасної оплати рахунків за теплоенергію безпосередньо залежить модернізація теплових мереж та обладнання столиці та як результат якість надання цих послуг. 

Зауважимо, що всі розрахунки споживачів за надані Компанією послуги відбуваються через спеціальні рахунки, з яких  розподіляються автоматично відповідно затверджених регуляторним органом нормативів. Так, за підсумками І кварталу 2016 року норматив перерахування коштів населення на рахунки НАК «Нафтогаз України» становив 81%, бюджетних організацій 89%, інших споживачів 93%, релігійних організацій 51%. 

Підкреслимо, що КИЇВЕНЕРГО не має інших фінансових джерел для погашення заборгованості за спожитий газ, крім розрахунків споживачів. Приріст цієї заборгованості призводить до збільшення нормативу перерахування коштів НАКу, що ставить під загрозу роботу КИЇВЕНЕРГО як стабільного постачальника тепла в столиці та лишає Компанію без коштів на ремонти обладнання та мереж.