1588 або
(044) 202-1588
згідно з тарифами відповідного оператора зв'язку
Для дому Для компанiй
Електроенергiя Теплоенергiя
Гідравлічні випробування

Гідравлічні випробування завершені.

​​В опалювальний період гідравлічні випробування не проводяться!
Тому сервіс на цей період не доступний.

 

На цій сторінці Ви знайдете інформацію про відключення гарячого водопостачання у зв’язку з проведенням гідравлічних випробувань тепломереж щороку з квітня по вересень. В опалювальний період гідравлічні випробування не проводяться!

Оберіть адмінрайон та вулицю, на якій Ви мешкаєте, щоб дізнатися терміни проведення гідравлічних випробувань у 2017 році (дані з’являються за 10 днів до початку випробувань).

Детальніше про гідравлічні випробуванняСтаном на 22 лютого 2018 ПАТ «КИЇВЕНЕРГО» не проводить гідравлічних випробувань в Києві.

Гідравлічні випробування проходитимуть на окремих ділянках цієї вулиці.

Немає інформації щодо запланованих гідравлічних випробувань на цій вулиці.

Гідравлічні випробування проходитимуть на цій вулиці.

У зв’язку із проведенням гідравлічних випробувань на вулицях, у садибах, підвалах будинків, де проходять теплові мережі, може трапитися пошкодження підземних трубопроводів з виникненням провалин та викидів води на поверхню. Не наближайтеся до таких місць — це небезпечно! Повідомляйте про викиди води та провалини за телефоном 1588 або з мобільного (044) 202-15-88.

Через виявлені пошкодження заявлений термін проведення випробувань може бути продовжений на час, необхідний для їх усунення. Про це КИЇВЕНЕРГО додатково повідомляє житлові організації.