Особистий кабiнет 3

Натиснiть,
щоб увійти до Особистого кабiнету

Контакти 3

Натисніть,
щоб подивитися контакти

1588 або
(044) 202-1588
згідно з тарифами відповідного оператора зв'язку
Для дому Для компанiй
Електроенергiя Теплоенергiя
Як встановити теплолічильник у Вашому будинку
​Ця стаття втратила актуальність та знаходиться в архіві.

 

На цій сторінці є інформація про те, як встановити будинковий теплолічильник за власний кошт або надіслати до КИЇВЕНЕРГО дані про свій будинок для розгляду можливості встановити теплолічильник безкоштовно.
 
Інформацію може надіслати мешканець будинку, який уповноважений балансоутримувачем. Пропозиція діє для мешканців будинків, для яких КИЇВЕНЕРГО є виконавцем послуг ЦО та ГВП.

   Перевірте, чи є КИЇВЕНЕРГО виконавцем послуг ГВП та ЦО для Вашого будинку
   Спеціалісти КИЇВЕНЕРГО розглянуть Ваш запит та у разі, якщо є технічна можливість для встановлення будинкового лічильника теплоенергії, Ваш будинок візьме участь у формуванні інвестпрограми КИЇВЕНЕРГО. У разі позитивного рішення будинковий теплолічильник буде встановлено у Вашому будинку безкоштовно    Дізнатися про те,
чи внесений Ваш будинок до інвестпрограми КИЇВЕНЕРГО Ви можете у 2016 році на сторінці «
Карта теплолічильників». 

Як надіслати інформацію про свій будинок до КИЇВЕНЕРГО для розгляду на внесення до інвестпрограми КИЇВЕНЕРГО

 1. Переконайтеся, що КИЇВЕНЕРГО є виконавцем послуг ГВП та ЦО для Вашого будинку
 2. Скачайте анкету
 3. Скачайте зразок заповнення анкети
 4. Заповніть анкету та надішліть її до КИЇВЕНЕРГО за допомогою форми (див. нижче).
 

Нині цю функцію відключено, оскільки інвестпрограма на 2016 рік уже сформована.
Про формування чергової інвестпрограми буде повідомлено додатково.Хочу встановити лічильник за власний кошт

 Крок 1.  Власник житлового будинку (балансоутримувач) приймає рішення про встановлення вузла обліку теплової енергії (ВОТЕ) за власні кошти та знаходить джерело фінансування.

 Крок 2.  Уповноважений представник власника житлового будинку (у подальшому - Власник) у встановленому порядку отримує в службі технічних приєднань (СТП) СВП «Київські теплові мережі» (вул. Набережно-Хрещатицька, 13, тел: 425-53-51) технічні умови (ТУ) на встановлення ВОТЕ. За дорученням Власника, їх може отримати також підрядна організація (з якою Власником укладено договір на виконання робіт зі встановлення ВОТЕ).

 Крок 3.  Після отримання ТУ Власник укладає договір на проведення проектно-кошторисних, будівельно-монтажних, пусконалагоджувальних робіт та прийняття на комерційний облік з підрядною організацією, яка має відповідну ліцензію на виконання цих робіт.

 Крок 4.  Відповідно до отриманих ТУ підрядна організація розробляє проект встановлення ВОТЕ, який погоджується Держенергонаглядом (вул. Фрунзе, 62-Б, тел. 594-78-38) та службою технічних приєднань СВП «Київські теплові мережі», яка видає технічні рішення (ТР) за розробленим проектом.
 

​Прилади обліку, які плануються для встановлення, мають бути внесені до Державного реєстру засобів вимірювальної техніки, допущених до застосування в Україні. Послуги з оформлення ТУ та ТР є платними відповідно до розроблених та затверджених калькуляцій


 Крок 5.  Відповідно до розробленого проекту, підрядна організація виконує будівельно-монтажні роботи, після закінчення яких проводяться пусконалагоджувальні роботи.

 Крок 6.  Гідравлічні випробування, промивка у зоні монтажу та пусконалагоджувальні роботи виконуються підрядною організацією під контролем спеціаліста КИЇВЕНЕРГО із складанням відповідних актів. Подача теплоносія для проведення пусконалагоджувальних робіт та випробувань на об’єктах, здійснюється ПАТ «КИЇВЕНЕРГО» на загальних підставах за умови наявності договору на теплопостачання.

 Крок 7.  Прийняття теплолічильника на комерційний облік здійснюється комісією за участю представника Власника, підрядної організації та інженера з контролю договірної роботи відповідного району теплових мереж (РТМ) СВП «Київські теплові мережі» за наявності проектної, виконавчої документації та відомості з інформацією про роботу теплолічильника впродовж 72 годин. За результатами роботи комісії оформлюється акт прийняття теплолічильника на комерційний облік, складові частини теплолічильника пломбуються номерними пломбами ПАТ «КИЇВЕНЕРГО».
 
За наявності зауважень до наданої підрядником технічної документації, невідповідності монтажу складових частин вузла обліку проектній документації та якщо їх приймання є неможливим (немає освітлення у приміщенні, відсутні втрати теплоносія у трубопроводах, відсутня можливість опломбування елементів вузла обліку; затоплення або захаращення теплового пункту тощо), інженер з контролю договірної роботи РТМ «Київських теплових мереж» КИЇВЕНЕРГО складає про це акт. Наступна перевірка для прийняття вузла обліку в експлуатацію здійснюється після усунення недоліків.
 
 Крок 8.  Проведення розрахунків за спожиту теплову енергію за показаннями приладу обліку починається з моменту прийняття теплолічильника на комерційний облік.

 

Скорочення, що використовуються:

 • Балансоутримувач — власник житлового будинку
 • ВОТЕ — вузол обліку теплової енергії
 • РТМ — район теплових мереж ПАТ «КИЇВЕНЕРГО»
 • СВП «Київські теплові мережі» — структурний відокремлений підрозділ ПАТ «КИЇВЕНЕРГО»
 • СТП — служба теплових приєднань
 • ТР — технічне рішення
 • ТУ — технічні умови